עיצוב לאתרי וורדפרס

עיצוב אתר אינטרנט הוא ליבו של האתר המודרני. הוא זה שקובע את האופי, קהל היעד, הנוחות והממשקיות של האתר. כל עיצוב אתר, אם זה עיצוב אתרי תדמית, עיצוב אתרים קטלוג, עיצוב אתרים מסחר או עיצוב דפי נחיתה מתחיל בהבנת הלקוח וקביעת השפה הגרפית של האתר.

עיצוב אתרים מקצועי דורש ממעצב האתר להתייחס לאלמנטים רבים, החל ממגמות עיצוב גרפי אופנתיות ועד למגבלות האינטרנט והדרך שבו פועלת הרשת כיום, מציאת היחס הנכון בין טקסט לתמונות על מנת לאפשר לחברות קידום אתרים לקדם את האתר ולמנועי חיפוש לסרוק את האתר, שימוש בתמונות ברזולוציה ומשקל נכונים על מנת שלא להכביד מדי על משקלו של העמוד וזמן הטעינה של האתר, התחשבות ברזולוציות מסך שונות של הגולשים, ושיקולים רבים נוספים. אך מעל כל אלה, עיצוב אתר צריך להתבסס על עיצוב גרפי משמעותי וקולע.

האם אתה זקוק לנו לעצב אתר וורדפרס שלך? אין בעיה. אנחנו יכולים ליצור עיצוב ייחודי לאתר האינטרנט החדש שלך שאנחנו נהפוך לתבנית וורדפרס מקצועי.

אולי יש לך אתר וורדפרס קיים וצריכים לחדש עיצוב? אולי אתה השתמשת בתבנית לא מוצלחת אבל היה מעדיף משהו יותר טוב? או שאתה מחפש להעביר את האתר שלך על וורדפרס כחלק מרענון מחדש או אתר? מה הדרישות שלך, אנחנו יכולים לעזור. אנחנו מייצרים עיצובים ותביות וורדפרס רספונסיביים בעברית.

אנו מעצבים תבניות וורדפרס בעברית בקוו נקי, מודרניים ומקצועיים. אנחנו מגייסים המגמות האחרונות בעיצוב שימשכו את קהל היעד שלך ולהשיג את החזון שלך – אם אתה רוצה להגביר את מכירות, לקדם את העסק שלך או ליצור פניות. אנו עוקבים בגישה דומה לפרויקט עיצוב אתרים סטנדרטי, אבל עם הדגש על יצירת העיצוב ותבנית.

עיצוב ובניית אתרים ריספונסיביים

זה לא סוד שבשנים האחרונות חדירתם של מכשירי ניידים הולך וגדל בהתמדה לקהלים רחבים. עד לפני מספר שנים, אדם שהחזיק בטלפון חכם היה אחד ל10. עיצוב רספונסיבי הוא חובה לגלישה נוחה מטלפונים חכים וטבלטים.

עיצוב אתרים רספונסיבי הוא שיטה של פיתוח אתר האינטרנט שלך, כך שהוא מתאים באופן אוטומטי לגודל המסך והמכשיר המשמש להצגת האתר. מבטיח זה חוויית משתמש עקבית ומאפשר לך לשכפל תוכן של האתר שלך מבלי להקטין אותו למסכים קטנים יותר, כמו שאתה צריך לעשות עם אתר סלולרי.

חלק מהיתרונות של עיצוב רספונסיבי: האתר שלך מתאים למחשב רגיל, מחשבים ניידים, מחשבי לוח וטלפונים חכמים בהווה ובעתיד    אתר אחד לכל מכשירים מאחד את תעבורת אינטרנט לתוצאות SEO טובות יותר. פשוט לשאול את גוגל!