עריכה ועיצוב טקסט בפוסט או עמוד בוורדפרס

התחבר למערכת ניהול אתר וורדפרס שלך ולחץ על או “פוסט” (אם אתה רוצה לערוך פוסט), או “דפים” (אם אתה רוצה לערוך דף) באפשרויות תפריט בצד השמאל. אם אתה מוסיף הפוסט או דף חדשים, במקום לערוך קיימים, ייתכן שתרצו לקרוא כיצד להוסיף פוסט חדש או דף לפני שתמשיך בהמשך.

זה יספק רשימה של הודעותיו של אתר האינטרנט שלך או דפים לבחירה. או שאתה יכול ללחוץ על הכותרת של הפוסט או דף, או העבר את הסמן מעל החלק התחתון של הכותרת והאפשרויות יופיע, ובם “עריכה”. לחץ על “ערוך”.זה יביא אותך לאזור “עריכת פוסט” או “עריכת הדף” לתפקיד או הדף שברצונך לערוך.עורך התוכן הוא זהה בין אם אתה עורך הודעה או דף, כך שהמידע שלהלן מתייחס לשניהם.

שני עורכים: עורך ויזואלי ו עורך טקסט

ישנם שני מצבי עורך תוכן, עורך “החזותי” והעורך “טקסט”. אתה יכול לבחור את העורך ברצונך להשתמש באמצעות לחצנים בצד ימין למעלה של עורך התוכן.התמונה שלהלן מציגה את העורך החזותי.

19.10-3

 עורך ויזואלי (החזותי).

העורך החזותי יציג את הטקסט שלך ותמונות ביחסים אחד עם השני, בדומה לאופן שהם יופיעו באתר וורדפרס שלך. אני אומר דומה כי, על פי התכנון הייחודי של אתר האינטרנט שלך, את הגופן בגודל, צבע, ריווח, וכו ‘סביר להניח נראה שונה באתר שלך מאשר שזה יהיה בעורך. מה שתראה בעורך הוא הטקסט, תמונות, וידאו, וכלי תקשורת אחרות במערכת יחסים לכל אחד (מעל, מתחת, ליד, כניסה, …) כפי שאתה ציינת.אז הקידוד של האתר שלך יהיה לשנות זאת בהתאם לעיצוב הייחודי שלך, אבל בדרך כלל לדבוק בכללי העיצוב הסטנדרטי מיושמים בתוך עורך הטקסט, (לדוגמא, אם אתה נועז טקסט כלשהו, היא תציג באופן מודגש בעורך הטקסט, אבל יכול להיות מקודד אתר האינטרנט שלך כדי לציין מדינה נועזת על ידי הגדלת גם את גודל הגופן או מעניק לו צבע בולט יותר). אתם תקבלו לדעת עיצוב הייחודי של אתר האינטרנט שלך כפי שאתה עובד איתו. ראה להלן פרטים נוספים על שימוש בעורך ויזואלי.

19.10-4

 

סרגלי הכלים ב עורך ויזואלי 

העורך החזותי מספק שתי שורות של פונקציות, או “סרגלי כלים”.סרגל הכלים העליונים מספק את פונקציות עריכה הנפוצות ביותר יחד עם לעבור כדי להציג או להסתיר את סרגל הכלים השני או נמוכים יותר (שנקרא “כיור המטבח”). להלן מדריך מקוצר לשני סרגלי הכלים. אתה לא צריך לשנן אותם. עובר את הסמן מעל כל סמל בעת הצגתם בפנל הניהול שלך תציג את שמה.

אתה יכול ללמוד עוד על הפונקציות של כל אחד מהכלים הללו במאמר זה על תוכן עיצוב טקסט ובורדפרס. למרות שהמאמר נוצר עבור גרסה ישנה יותר של וורדפרס, בקרות העיצוב זהות והמידע באופן ברור מוצג.