הוספת תמונות במערכת וורדפרס

הוספת תמונות בוורדפרס היא קלה מאוד. כל התמונות שלך יהיה מאוחסן ויכולות להיות מנוהל בספריית המדיה, אבל אתה יכול לקחת כמה דרכים שונות כדי להגיע לשם. הדרך הנפוצה ביותר היא הוספת תמונה ישירות לפוסט או דף. זה שומר באופן אוטומטי את התמונה בספריית המדיה ומציג את התמונה בכל מקום שהכנסת אותו.

19.10

אתה יכול גם להוסיף תמונות ישירות לספריית המדיה באמצעות מלגזה רב קובץ או מטעין הקובץ הבודד.למשתמש מתקדם, אתה יכול להעלות תמונות ישירות באמצעות תוכנת FTP.

בעת כתיבה או עריכת הודעה, אתה יכול להוסיף תמונה באמצעות הכפתור הוסף מדיה מעל תיבת העורך. זה פותח חלון שמציג את הועלה רב קובץ.מכאן אתה יכול לגרור ולשחרר את התמונה שלך או לבחור אותו באמצעות בורר הקובץ. התמונות שאתה מוסיף כאן תתווסף באופן אוטומטי לספריית המדיה.

אם אתה רוצה להעלות תמונה להודעה בעתיד, מללכת ללוח המחוונים מדיה -> הוסף.מכאן אתה יכול בתפזורת להעלות מספר תמונות לפני שאתה יודע שאתה רוצה לפרסם אותם להיכנס.

יש שאלות? צרו קשר, כי אנחנו מומחים בוורדפרס.

 תהליך של הוספת תמונה לעמוד או פוסט מערכת ניהול וורדפרס:

1. לקבוע היכן אתה רוצה להכניס התמונה שלך בפוסט שלך.

2. מעל סרגל הכלים עורך ההודעה, תראו כפתור הוסף מדיה. לחץ על הכפתור הוסף מדיה ואתה תראה את התיבה הכנס מדיה.

3. האתר וורדפרס שלך משתמש בספריית המדיה לאחסון כל המדיה שלך כמו תמונות וקטעי וידאו. מתיבה זו, אתה יכול לבחור להעלות קובץ חדש או להשתמש בקובץ קיים מספריית המדיה. כדי להעלות תמונה, לחץ על לחצן בחר קבצים. מצא את התמונה שברצונך להשתמש ולחץ פתוח.

4. עכשיו שהתמונה שלך הועלתה, אתה תראה את זה כבר הוסיף לספריית המדיה. בצד ימין של תיבה זו, תוכל לראות את פרטי הקובץ המצורף לדף זה. כאן אתה יכול לשנות את כותרת, כיתוב, טקסט חלופי ותיאור. ניתן גם לבחור את היישור של התמונה (כגון מרכז, ימין או שמאל), שבו התמונה שהוכנסה צריכה לקשר ל, את כתובת האתר בפועל של התמונה ואת גודל התמונה.

5. ודאו שיש התמונה תיבת סימון ולחץ הוספה לפוסט כפתור. עכשיו אתה תראה את התמונה שלך כבר הוסיפה להודעה שלך.

6. אם תלחץ על התמונה, אתה צריך לראות שתי תיבות יופיעו בפינה השמאלית העליונה של התמונה. הראשון הוא סמל התמונה. אם תלחץ על סמל ש, תראה כעת את קופסא אחרת פתוחה לעריכת הפרטים של התמונה. כאן אתה יכול לשנות את הגודל של התמונה המבוסס על אחוזים (שיכול להיות כלי שימושי עבור שינוי הגודל) או שאתה יכול לעדכן את הכותרת, טקסט חלופי, את כתובת אתר הכיתוב וקישור. אתה יכול גם לבחור את תמונה כדי לקשר לשום מקום, או לקישור לקובץ התמונה בפועל.

7. אם תלחץ על כרטיסיית הגדרות המתקדמת, תראה את כתובת האתר של בי קובץ התמונה מתארח באתר שלך, הרוחב בפועל והגובה של התמונה בפיקסלים, סוג CSS, סגנונות ומאפייני תמונה שיוסיף ריפוד סביב התמונה.

8. חזור לתמונה בפוסט שלך. הסמל הבא בפינה השמאלית העליונה יהיה למחוק את התמונה מההודעה.

9. אם תלחץ על הכפתור הוסף מדיה שוב, תראו את אותה תיבת תקשורת הוספה. בצד השמאל של תיבה זו, תראה אפשרויות ליצירת גלריה ולהגדיר את התמונה בהשתתפות. ברגע שיש לך יותר תמונות בספריית המדיה שלנו, תוכל להוסיף גלריה שלמה של תמונות לתוך ההודעה.

התמונה בהשתתפות של הפוסט משמשת לעתים על ידי WordPress הנושא שלך. קדימה, לבחור את תמונה כתמונה המומלץ שלנו ולחזור לתפקיד העורך. עכשיו, אתה יכול לצפות בתצוגה מקדימה ההודעה ולראות שהתמונה שלנו כבר הוסיפה.