ניהול תפריטים בוורדפרס

וורדפרס מציע דרך מצוינת לנהל תפריטים של האתר שלך, אבל זה לא יכול להיות ברור בעת ההתקנה באתר שלך ראשונה. למעשה, התקנה חדשה אינה משתמשת במערכת תפריט קלה בכל מה שאתה צריך להתחבר כי את עצמך. פעלתי יחד כאני מראה אותך את יסודות מערכת תפריטים ואיך להתחיל להשתמש בו באתר החדש שלך

עבודה עם התפריטים וורדפרס המקוריים

בעת התקנת אתר וורדפרס חדש ראשונה, רוב התפריטים לעבוד במה שאני מכנה “הדרך הישנה”. לדוגמא שלי, בואו נתייחס לנושא עשרים עשרה. מחוץ לקופסא, תפריט הניווט העליון של הנושא מאוכלס באופן אוטומטי. כל דף החדש (בניגוד להודעות) הוסיף לאתר שלך יתווסף באופן אוטומטי לתפריט, לפי סדר אלפביתי. למרבה המזל, דפי ילד נראים נחמדים בתפריט, המופיעים כדפי שני ורמה שלישית, בהתאם.

אז מה הבעיה?
בקיצור, שיטה זו של אכלוס גבולותיך תפריט בדרכים הבאות:

  • אין שליטה על סדר פריטים בתפריט.
  • אין שליטה לעזוב כמה דפים מהתפריט.
  • בשום אופן לא להוסיף שום דבר אחר מאשר דפים.

וורדפרס –  ניהול תפריט

הצעד הראשון בממשק ניהול תפריט הוא ליצור תפריט חדש. לאחר מכן, תוכל להוסיף כל דף, הודעה, דף קטגוריה, קישור מותאם אישית, ועוד לתפריט. , לבסוף לארגן את הסדר של פריטי תפריט על ידי גרירה ושחרורם שבו הם צריכים להיות. גם יצירה של תת-תפריטים היא אך לחיצה וגרירה משם, באופן אינטואיטיבי מיוצג על ידי הסטה פנימה תת-תפריטים בממשק.

 

19.1001

 

תגיד לך תפריטים לאן ללכת

לאחר שבנית תפריטים אחד או יותר, פשוט להקצות אותם למקומות שונים בתפריט נתמך על ידי ערכת הנושא שלך. זה נדיר לנושאים שלא לתמוך במיקום תפריט לפחות 1. אם יש הנושא האהוב עליך לא מקומות, אתה יכול לבדוק את המאמר שלי מראה כיצד להוסיף בקלות תמיכת תפריט לכל נושא.